Bahçe & Peyzaj

Bahçe & Peyzaj

İç ve Dış Mekan Dekorasyonu

Dekoratif Suni Çim

İç ve Dış Mekanlarda Doğal Çime Alternatif

Dekoratif suni çim; evlerde, ofislerde, kafelerde, restoranlarda, otellerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok iç ve dış mekanlarda dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır.

Dizayn Spor dekoratif sentetik çim halılar, rahatlığı, şıklığı ve görsel çekiciliği ile mekanınızın farkındalığını arttırır. Dekoratif suni çim halılar doğal çim kadar yoğun ve maliyetli bakım gerektirmez. Montajı kolay ve pratiktir. Bakımı ve temizliği kolay olan dekoratif suni çim, uzun yıllar süren kullanım ömrüne sahiptir. Dekoratif suni çim, mekanlarınızın dört mevsim boyunca yemyeşil ve güzel görünmesini sağlar.

Kullanım Alanları: Bahçe Peyzajı, Çatı Peyzajı, Balkon ve Teras Peyzajı, Çocuk Oyun Alanları, Fuar ve Çeşitli Etkinlik Alanları, İş ve Alışveriş Merkezleri, Havuz Kenarları, Koşu ve Yürüş Yolları, Bisiklet Yolları, Şehirlerin Rekreasyon Alanları.

Su ve Para Tasarrufu

Yoğun bakım ve sulama gerektirmeyen suni çim ürünleri, sizi su israfından ve masraflarından kurtarır.

Kolay Temizlik ve Bakım

Sulama, biçme veya gübreleme gerektirmez. Bakımı ve temizliği kolaydır. İlk günkü görünümünü yıllar boyunca korur.

Tüm Hava Koşullarına Uygun

Aşırı sıcağa ve soğuğa karşı dirençli olan suni çim, UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Tüm hava koşullarında kullanıma uygundur.

Alerjiye Mükemmel Çözüm

Hipoalerjenik bir ürün olan suni çim; böcek ilacı, herbisit ve gübre barındırmadığından temiz hava kalitesini artırır.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Sürtünmeye ve aşınmaya dirençli suni çimler, doğal çimlere oranla daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Güvenli

Darbelere karşı yumuşak bir zemin oluşturan suni çim, güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlar.

Çim Çit Duvar Kaplaması

Dizayn Spor Çim Çitleri Peyzaj Projelerinizi Renklendirir!

Dizayn Spor çim çit duvar kaplama ürünü olan ”Wall Grass”; tel örgü üzerine montajlanmış çim görünümlü sentetik ipliklerden oluşan patentli bir üründür. Wall Grass özelikle tel örgü olan yerlerde çim görünümü elde etmek için kullanılır.

Çim çitler doğanın yapısına uygun ve mukavemeti sağlam olan ürünlerdir. Görsel açıdan güzel görünen çim çitler; dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermezler ve güvenlik açısından önemli ürünlerdir.

Çim çitlerle sadece çevre duvarı değil, birçok yer kaplanabilmektedir. Kafelerde çim çit olarak, bahçelerde tel örgü olarak ve çim duvar kaplama ürünü olarak kullanılmaktadır. Fabrika ve okul gibi kapatılması istenilen alanlarda da çim çit tercih edilmektedir.

Dekoratif Suni Çim Uygulamaları

Dekoratif suni çim uygulamalarında uzman Dizayn Spor’un tecrübeli kadrosundan bahçe peyzaj, çatı peyzaj, balkon ve teras peyzaj, çocuk oyun alanları, fuar ve çeşitli etkinlik alanları, iş ve alışveriş merkezleri, havuz kenarları, koşu ve yürüş yolları, bisiklet yolları suni çim uygulaması ile ilgili fiyat teklifi isteyebilirsiniz.