Golf Sahaları

Golf Sahaları

Suni Çim Golf Sahası Yapımında Lider Dizayn Spor

Golf Sahaları

Golf Sahaları, çok geniş alanlar üzerine kurulan doğal veya sentetik çim zeminli spor tesisleridir. Büyük alanlı golf sahalarının bakımı, yoğun emek ve bilgi gerektirmektedir. Sonbaharda havaların soğumaya başlaması ile birlikte golf sahalarındaki doğal çimlerin gelişimi yavaşlatmakta, daha soğuk havalarda ise doğal çimler sararmaktadır. Doğal çim zeminli golf sahalarında vuruş alanları aşırı yıpranmaktadır. Doğal çimlerin kullanılmasındaki ve oluşturulmasındaki sorunlardan dolayı, golf sahası yapımında suni çim tercih edilmeye başlanmıştır.

Suni çimlerin bakımı yorucu ve maliyetli değildir. Suni çimler, sürtünmeye ve aşınmaya dirençlidir. Suni çim; yağmurlu havalarda kullanıma olanak sağlarken, güneş ışınlarından etkilenmez. Her türlü hava koşulunda golf tutkunları içinideal bir oyun deneyimi sunar. Golf sahalarında suni çim zemin uygulaması ayrıca su tasarrufu sağlar.

Golf sahası uygulamaları için özel olarak üretilen Dizayn Spor suni çimleri; estetik, doğal görünümlü, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Her türlü hava koşulunda kullanıma dayanıklı şekilde tasarlanmıştır.

0
97

ÜLKE

0
12500

SPOR TESİSİ YAPIMI

Suni Çim Mini Golf Sahaları

Mini golf, tüm yaş gruplarına hitap eden ve herkes tarafından rahatlıkla oynanabilen, golf oyununun saha bakımından küçültülmüş şeklidir. Suni çim zeminli mini golf sahaları genelde büyük siteler, parklar, okullar, belediye hizmet alanları ve alışveriş merkezleri tarafından tercih edilmektedir. Suni çim zeminli mini golf parkurları gerek fonksiyonları gerekse estetik görünümü ile tüm projelerinize değer katar. Dizayn Spor mini golf sahaları ile her yerde golf oynamanın keyfini çıkarabilirisiniz.

Golf Sahası Ölçüleri

Tipik bir golf sahası, 9 ya da 18 deliğe sahiptir. 9 delikli bir mini golf sahası için ortalama 500 metrekarelik bir alan yeterlidir. 18 delikli bir golf sahası ise peyzajı, göletçikleriyle birlikte 1000 – 1500 metrekarelik bir alana yerleştirilebilir.

Golf Sahası Yapım Maliyeti

Suni çim golf sahası projelerinizi anahtar teslim olarak yapmaktayız. Suni çim golf sahası yapım maliyeti; sahanın ölçülerine ve kullanılacak suni çim modeline göre değişiklik göstermektedir. Tecrübeli Dizayn Spor ekibinden suni çim golf sahası yapımı konusunda bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.