Amerikan Futbol Sahaları

Amerikan Futbol Sahaları

Suni Çim Amerikan Futbol Sahası Yapımında Lider Dizayn Spor

Amerikan Futbol Sahaları

Yüksek seviye güç ve kondisyona dayalı bir spor olan Amerikan futbolu için zemin son derece önemlidir. Profesyonellerin tercihi olan Dizayn Spor suni çimler, sahadaki performans değerlerini daima en üst düzeyde tutarak spor zevkini maksimum seviyede tutmaktadır.

Amerikan futbolu için özel geliştirilen suni çim modellerimizin iplik yapısındaki yumuşaklık, yere sert düşüşlerde alınan darbe miktarını azaltmaktadır. Oyuncu güvenliği ve performansının yanı sıra istikrarlı top sekmesi sağlayarak oyunun kalitesini artırır.

Amerikan futbol sahası uygulamaları için özel olarak üretilen Dizayn Spor suni çimleri; estetik, doğal görünümlü, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Her türlü hava koşulunda kullanıma dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. En yüksek seviyede oyun performansı sağlarken, darbelere karşı güvenli bir oyun alanı oluşturur.

0
97

ÜLKE

0
12500

SPOR TESİSİ YAPIMI

Amerikan Futbol Sahası Ölçüleri

Amerikan futbolu oyun sahası, 120 yard (yaklaşık 110 metre) uzunluğunda ve 53 yard (yaklaşık 49 metre) genişliğindedir. Sahada 50’den 10’a doğru numaralanmış, enine çizgiler bulunmaktadır ve bu çizgiler, atak takımının puan çizgisine olan uzaklığını ‘yard’ olarak gösterirler.

Amerikan Futbol Sahası Yapım Maliyeti

Amerikan futbolu saha projelerinizi anahtar teslim olarak yapmaktayız. Amerikan futbol sahası yapım maliyeti; sahanın ölçülerine ve kullanılacak suni çim modeline göre değişiklik göstermektedir. Tecrübeli Dizayn Spor ekibinden Amerikan futbol sahası yapımı konusunda bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.