DEKORATİF SENTETİK ÇİM NERELERDE KULLANILIR?

DEKORATİF SENTETİK ÇİM NERELERDE KULLANILIR?

Dekoratif Sentetik Çim Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanını sınırlamak; akla ve görselliğe aykırı olan bu çağdaş ürün; pek çok noktada insanın yardımına koşmaktadır. Portföy açısından oldukça zengin olan dekoratif sentetik çim belli başlı olarak futbol sahaları, tenis kortları, basketbol sahası, voleybol sahası, golf sahası, peyzaj alanları, yürüyüş yolları, ya da evinizde bahçenizde terasta, kullanmanız mümkündür.

Kullanım alanı genişliği ve sunduğu rahatlık görünüm ve dekor bu ürünü kullanılan yere göre tanımlanmasına neden olmaktadır.

Evde Kullanımının Etkisi

Evinizde kullandığınızda doğal haliyle de yeşili çok sevmekte iseniz ve yeşil görünmesini istediğinizde dekoratif sentetik çim fazla bir zahmete katlanmanızı gerektirmez. Evinizde güzelliğin doğallığın konforunu yaşamanızı sağlar.

Çıplak ayakla dekoratif sentetik çim üzerinde rahatlıkla yürünmekte; ve sağlık yönünden herhangi bir endişeye neden olmamaktadır.

Dekoratif Sentetik Çimin Bahçede Kullanımı

Bahçede kullanıldığında dekoratif sentetik çim her bahçe için oldukça idealdir. Çim yumuşak ve kolay görünümün yanında doğal yapısı cazipliğini daha da artırmaktadır.

Burada önemli olan suni çimin asıl çimle arasındaki zeminin ve alt tabanın hazırlanması sürecidir. Ürünün veranda da kullanımını ele aldığımızda ev ve bahçe arasındaki sık kullanılan ve dostlarımızı misafirlerimiz ağırladığımız be yerde ürünün kullanımı rahatlığı ve doğallığı ile samimiyeti artırmaktadır.

Buna yerin doğallığın kuma, çakıla kaldırım taşı gibi katı ve sert maddelerin kullanımına karşı  insan ruhuna inkişafıdır.

Balkonda Sentetik Çim Kullanımı

Sıkça kullandığımız balkonda da oldukça ideal olarak kullanılması gereken ürünümüz; balkonunuza estetik olarak farklı bir konsept ve tarz yükleyecektir. Zemin asfalt olduğundan kurulumda oldukça zahmetsiz ve basit olacaktır. Balkonların ebatı ele alındığında genelde tek parçalık çim halı kafi gelmektedir.